| AnonimKjn a întrebat:

Am inceput sa-mi pierd din followuri de pe instagram..De la 420 am ajuns la 400. Ce ar trebui sa fac? Cunoaste cineva o aplicate fara bani?

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce ar trebuie sa faci ca lumea sau botii sa nu-ti dea unfollow? Nu ai cum sa impiedici pe cineva sa dai unfollow. Daca te referi, cautat pe Google sau Youtube sau oriunde doresti tu "how to gain Instagram followers"

| Csander a răspuns:

Oh, e panica mare! Tu iti dai seama ce impact emotional poate avea treaba asta? Fereasca doamne-doamne sa linse intample asa ceva si altora.
Am eu o sugestie buna care aduce followeri: Da-ti foc la casa si fa live in timp ce arde si ai sa vezi cum se strang followerii. Dar sa pui anunt inainte cu ziua si ora pentru eveniment.
Si nu, nu te gandi la casa, followerii o sa iti tina de cald apoi si o sa iti dea sa mananci.

| AnonimKjn explică (pentru Csander):

Cat de terminat poti sa fi? am pus doar o simpla intrebare. Dar nu e problema, mai bine cu casa arsa decat intr o pestera happy

| Csander a răspuns (pentru AnonimKjn):

Si ai primit un raspuns mai detaliat cum sa castigi followeri, nu? Asta ai cautat, asta ai primit.

Răspuns utilizator avertizat
| 500067790 a răspuns:

Există pagini de Instagram care pun poze gen "dai like, comentezi cu DFB, dai follow la cei care au dat like". Cauti pe Instagram " Urmaritori" și vei da de mai multe conturi