| KoJo07 a întrebat:

Am incercat azi sa intru pe o adresa de mail mai veche, dar nu mai imi aminteam bine parola, asa ca am incercat vreo 2-3 parole si nu au fost bune, asa ca am dat pe recuperare parola (aici am gresit, mai bine incercam inca cateva parole). Problema e ca la recuperare imi zice sa scriu un cod trimis pe alt mail ca sa imi recuperez parola, dar acel mail e scris cu ***** la mijloc si nu imi dau seama ce mail am pus pentru recuperarea parolei. Acum daca incerc sa ma conectez, ma baga direct in chestia asta cu codul trimis pe mail, nu ma mai lasa sa incerc parole.
Daca astept inca 1 zii sau doua pot incerca iar sa scriu niste parole? Pentru ca altfel nu stiu la ce mail de recuperare se refera.

1 răspuns:
| Denila123 a răspuns:

Poate ai nr de telefon, si aprimit codul pe nr.