| PRD98 a întrebat:

Am incercat ceva perioada de premium 60 days free la Avasta si acum cica imi apare ca am comandat ceva product pe 1 an de 60 de dolari. Cum anulez tranzactia ca eu nu am comandat asa ceva.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Cand ai ales incercarea de 60 zile, ai luat la cunostinta ca, dupa acele 60 zile poti continua daca platesti licenta SAU nu mai folosesti programul.

In acest caz, ori revii la versiunea libera, redusa, ori dezinstalezi programul de pe calculator.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Eu cred că te anunță că dacă vrei licența pe un an, te costa 60 dolari. In cazul ăsta, nu ai ce anula. Ignori și gata

| MihaiNicu23 a răspuns:

Platesti licenta sau anulezi tranzacita fara confirmarea ta nu iti poate lua banii.