| 阿林 a întrebat:

Am incercat sa creez un stick bootabil cu Windows 7, dar cand trebuie sa aleg imaginea ISO din fisier nu imi apare fisierul cu Windows-ul.
Iar in lista din drepta jos (unde scrie ISO images) nu apare decat asta: ISO images.
Ce fac?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Imaginea ce ai descarcat nu e format ISO

| octav005 a răspuns:

Poate nu ai acel fisier ISO.

| alexcoman34 a răspuns:

Https://www.programecalculator.ro/......windows-7/ Uite aici un turorail poate te ajuta. Seara faina!

| PricopGeorge a răspuns:

1 foloseste rufus 2 cred ca nu ai iso altfel numi explic trebuie sa fie un iso in folderul cu windows