| Saiko10 a întrebat:

Am incercat sa dau download la o muzica de pe un site pe google chrome si imi spune ca nu s-a putut downloada(google are acces la storage) si am incercat sa downloadez de pe alt browser, acelasi site, aceeasi melodie si a mers si habar nu am ce are, telefonul meu este un xiaomi redmi note 9 pro daca are vreo importanta.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Un browser de internet poate face ceea ce nu poate un altul. Așa a fost dintotdeauna.
De aceea este bine să ne obișnuim să lucrăm cu mai multe browsere.

| Zuzu1991 a răspuns:

"google are acces la storage"
google e o app, chrome e alta app...
poate ala care a facut site-ul a facut sa nu mearga pe chrome
poate celalat browser e mai destept decat chrome... eu folosesc "Internet" de la Samsung care e mai bun decat chrome, cel putin pe mobile

| McLISTO a răspuns:

Nu mai pirata.