| Aimbot a întrebat:

Am incercat sa fac o updatare de firmware doar ca aceasta a dus la Automatic repair loop error *Windows 10* ( practic nu pot sa ies din aceasta faza si nicio optiune de troubleshoot din meniul care apare dupa nu functioneaza si iar o iau cu restartari inutile) Ce ar trebui sa fac? Am auzit o gramada de varianta (o mare parte dintre ele fiind legate de Command prompt) doar ca nu stiu care functioneaza 100%. *dau funda*

1 răspuns:
| flixbuster a răspuns:

Prea putine detalii. Ce sistem ai? Laptop (model), desktop (model placa baza, cpu)? La ce ai facut update firmware? De unde ai luat fisierul de update?