| danteluta a întrebat:

Am incercat sa instalez Nero 7, dar in timpul procesului de instalare mi-a aprut o eroare am incercat sa dezinstalez Nero 7 si sa caut o alta versiune dar in timpul dezinstalarii aceasta s-a oprit si Nero 7 nu s-a dezinstalat. Am incercat sa instalez Nero 8 dar nu se poate, intrucat spune ca exista deja o versiune de Nero instalata si instalarea se opreste.

Răspuns Câştigător
| eeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Nero vede unitatea ta optica de cat timp o folosesti clar ca nu va merge incearca alte programe de ardere cd nero nu e cel mai bun e doar popoular http://programegratis.com/tag/program-ardere-cd-sau-dvd/ intra aici descarca programul acela bafta

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui cum ai incercat sa-l dezinstalezi. Eu stiu doua posibilitati: 1.Start/All Programs/Nero/uninstall (daca are aceasta optiune este dezinstalarea recomandata). 2.Start/ Control Panel/ Add and Remove Programs/Nero si clic pe Remove. Succes si numai bine!

| Crisyy a răspuns:

Pai ce eroare mai exact ti-a dat?

| danteluta explică:

Multumesc, am rezolvat