| criskiss50 a întrebat:

Am incercat sa ma conectez pe yahoo mail si surpriza, imi zice sa raspund la o intrebare pe care bineinteles eu nu stiu raspunsul si nici email-ul alternativ nu stiu.Cum recuperez contul?

5 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Pai nu ai alta alternativa, daca nu stii intrebarea de securitate nici email-ul.

| criskiss50 explică (pentru Cezar):

Trebuie sa fie o smecherie cu un program ceva.

| Cezar a răspuns (pentru criskiss50):

Nu, nu exista nici un program nimic! Alea sunt chestiule de baza ca sa iti afli parola inapoi, sau sa iti deblochezi contul. De pilda ai putea sa trimiti un email support la cei de la yahoo.ro si poti sa ii intrebi pe ei!

| criskiss50 explică (pentru Cezar):

Daca esti in gaming stii ca EA are cele mai proste servicii, dupa care urmeaza yahoo si nu spun eu asta, spune toata lumea pardon spune lumea

| TofanCristi a răspuns:

Nu mai poţi. Era întrebarea de securitate care ţi-a pus-o când ai făcut contul.