| georgica29 a întrebat:

Am incercat site-ul cu gta san andreeas dar m-a atentionat ca are virusi stiti cumva alt site cu jocul acesta, baietelu meu este inebunit dupa acest joc.mersi mult.

4 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

@sonia costa mai mmult de 50lei costa 200lei si eu am vrut sa imi cumpar si a costat 200lei si cevawinking

| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine i-l cumperi de la magazin.Este 50 de lei, si nu mi se pare o avere. Daca ai spus ca baiatul tau "este inebunit dupa joc" inseamna ca la mai jucat undeva. Descarcal/cumparal de acolo!

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Eu am avut noroc.
am facut schimb cu un baiat de cd-uri.
nu de tot doar sa instalam jocul eu i-am dat unreal tournament si el m-i-a dat gta san andreas.
l-am cautat mult.
incearca si tu

| georgica29 explică:

Am fost la o sala de calculatoare si mi-a spus ca a dat pe joc cam 250 de lei deci mi se pare cam mult