| Someoneeene a întrebat:

Am instalat cydia pe iphone 5s, nu mi-a placut si eu stiam ca daca vreau sa il dezinstalez ii dau sa revina la datele din fabrica, acum apare sigla Apple, ecranul se face albastru, se inchide, dupa care se deschide iar cu sigla Apple si tot asa... ati mai patit? mi-e frica, stiu ca s-a dus garantia

3 răspunsuri:
| Antoniorosca25 a răspuns:

Uite ce trebuie sa faci: tii apasat pe butonul de sus si pe butonul de volum pana cand iti apare un incarcator si semnul de la itunes(adica trebuie conectat la itunes)... Îl conectezi la itunes pe calculator si dai restaureaza. Astepti si gata

| Someoneeene explică (pentru Antoniorosca25):

Iti multumesc, dar nu merge sad il voi duce la service

| Antoniorosca25 a răspuns:

Bafta