| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat Gta San Andreas pe laptop cu windows Service Pack 3, 3GB ram.Intru in joc si imi da o eroare de genul Don't Send/Send error. Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Cred ca San Andreas are niste mici incompatibilitati cu SP3, cel putin asa am observat. Intru in el, nimicbig grin(sau uneori "aia cu don't send"), ma uit in Task Manager, e un executabil de vreo 4 mb pe acolo, il inchid. Apoi la a 2-a executare, merge. Ciudat. Bafta oricum!big grin

| ExpertHost a răspuns:

Vezi daca l-ai instalat calumea in primul rand. Apoi overwrite executabilul cu crack, si deschide-l.

| anonul a răspuns:

Cumpara-l.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arunca laptopul

| rumosu a răspuns:

VREU Sa imi spuneti si mie ceva
am un laptop Acer aspire one d250
are ram 1 g
HDD 160g
procesor 1, 6 gH
placa video 224 mb