| ClaudiuTicu a întrebat:

Am instalat hbo go si acolo cere sa ma conectez prin operator sau prin card bancar. Cand dau card bancar zice email si parola dar nu zice utilizator nou sa ma inregistrez. Ce este de facut? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Trebuie sa fie. Nu gasesti tu. Probabil e in vreun meniu ascuns. Nu stiu pe de rost si mi-e lene sa ma deloghez de pe tv sa vad ca ma uit la un film acum. Mai cauta. Daca nu gasesti, solutia e simpla. Fa contul pe PC sau laptop si dupa doar te loghezi pe tv.