| Stefan_Ionut_Ursache_1987 a întrebat:

Am instalat ieri jocul wolfenstein 2 si cand incerc sa rulez jocul imi apare black screen si mesajul out of range 100 mhz - 200 mgz.mentionez ca ma un monitor LG flatron l1717s si o placa video nVIDIA 9500 gt.imi poate spune cineva cum sa rezolv problema.momentan rezolutia este 1152 x 864 si 60 de hz refresh rate.am incercat sa dau refresh rate la 80 si mi-a dat out of range.

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

Nu mai schimba refresh rate pentru ca nu suporta monitorul tau. Maxim e 60 hz