| denysweet a întrebat:

Am instalat need for speed carbon si zice cand dau dublu clic pe el imi spune:
please insert the correct DVD-ROM

Răspuns Câştigător
| kappa a răspuns:

Nu ai bagat crack-ul
vezi ca trebuie sa fie in folderul pe care l-ai descarcat de pe netwaiting...

13 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cauta pe CD-ul cu jocul (sau in imaginea de CD) un folder crack, acolo ar trebui sa gasesti instructiuni si executabilul spart. Bafta

| WalterWhite a răspuns:

Pai trebuie sa ai jocul original, daca nu trebuie sa ai un crack.

| RobertVali111 a răspuns:

Pai iti trebuie DVD-u lui, sau trebuie sa ii faci imagine cu DAEMON Tools.

| Vlad1100 a răspuns:

Dupa cum spune si Alin. O metoda > monteaza imaginea cu DaemonTools, click-dreapta pe imagine > Open, apoi deschizi jocul din lista care iti apare. Have fun :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru ca trebuie sa copiezi crakul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! pe mine ma cheama emy si mie imi apare acelasi lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! eu l-am descarcat dupa net si nu imi da crack-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| alexandru5555 a răspuns:

Pai eu nu am laptop cu cd si nici nu am cd-ul lui si nu in cumpar deoare ce costa prea mult

| ady24 a răspuns:

Dai click dreapta si open pe imaginea d cd acolo in my computer.Cauti un folder crack si copiezi ce e in el acolo unde ai instalat jocul. Succes

| ady24 a răspuns:

Sterge icoana veche si intra din aia care era la crack.