| Balogh_Zoltan_1931_2H5d a întrebat:

Am instalat o camera web a4tech care nu pot dezinstal pot instala o alta camera?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa se dezinstaleze. Daca nu reusesti sa dezinstalezi acea camera cu programul de dezintalare a windows-ului, iti recomand programul Geek pe care il gasesti pe Google.este un program de dezinstalare in forta,gratuit.
Dupa download si instalarea programului Geek, il deschizi, cauti camera in lista si apoi dai click dreapta pe camera si force removal sau dezinstalare in forta. Dupa ce se dezinstaleaza, va scana si de urme ramase, dai ok si atat.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Fiecare camera web are driverele sale si nu ar trebui sa intre in conflict cu un alt model. Erorile ar putea aparea daca webcam-ul nou apartine aceluiasi producator. Daca e complet diferit, instalezi programele celui nou si il folosesti fara probleme.