| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat o inprimanta HP Potosmart C5280 pe un laptopul acer model 5630EZ. si de atunci porneste greu. Se poate face ceva? Am instalto si pe un calculator si i acelasi lucru. Multumesc. Se poate face ceva.

2 răspunsuri:
| LiLlYAnNe a răspuns:

Eu nu am experienta in asa ceva, dar mereu cind mie mi se stiga laptop-ul ma duc la mecani sau cum se mai numeste nu stiu dar stiu mil face ca si nou.Stiu ca sint bani dar daca il faci tu poate sa il strici si mai tare.Succes!

| mariuss a răspuns:

Da.asta am patit si eu si tot ce pot sa iti spun e sa te duci la cineva care stie ff bine cu calculatoarele de preferat la un service sa iti spuna el ce ai de facut. mie mi-a dat un model de imprimanta sa cumpar.Am cumparato si im merce pc-ul ff bine.

Sall!