| cristiancatalin a întrebat:

Am instalat opera,si de cate ori intru pe youtube si dau click pe un video imi apare urmatorul mesaj :clic pentru a porni Adobe plash player,,ce trebuie sa fac sa nu mai apara? am deja flash player instalat, ultima versiune

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Descarca-ti de aici : http://get.adobe.com/flashplayer/otherversions/ flash player-ul, si vei putea sa te uiti pe y2 si de pe opera.

| BogdantheDreamer a răspuns:

Foloseste Google Chrome si nu mai ai nevoie de flash player. Sau daca vrei sa folosesti in continuare Opera dezinstaleaza din Control Panel Adobe si instaleaza din nou + Adobe shockwawe.