| Lala20 a întrebat:

Am instalat pe Samsung Galaxy S3 Mini un antivirus, si anume Bitdefender Mobile Security. L-am descarcat GRATUIT din playstore-ul Google, insa intrebarea mea este: il voi putea folosi pe termen nedefinit? Pentru ca atunci cand deschid programul, imi apare un avertisment cu "14 zile ramase", dar nu imi dau seama daca se refera efectiv la antivirus sau la optiunea "anti-furt" pe care am activat-o voluntar?! Nu as vrea sa ma trezesc cu ceva plati...

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Nu platesti pentru asa ceva decat daca atasezi un card contului tau si-i dai permisiune sa te taxeze automat. Plus, antivirusurile gen Bitdefender sunt cu bani, merita sa-ti cumperi unul, dar recomand http://www.kaspersky.com/mobile-security e mai bun decat bitdefender.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Il vei putea folosii exact 14 zile! Dupa aceea trebuie sa il cumperi, $9.95/year.
Bafta!