| CatozAkuma a întrebat:

Am instalat recent Windows 8.1 Pro si am instalat driver-ul audio, dar zice ca nu merge.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Deoarece unii driveri nu sunt compatibili cu acest sistem de operare. Ar fi trebuit sa ai deja sunet ( default din windows ) nu mai trebuia sa instalezi nici un driver tu.

| CatozAkuma explică (pentru Jipa95):

Nu avea... Apare acolo la boxa aia cu X si zice no audio.

| Jipa95 a răspuns (pentru CatozAkuma):

Esti sigur ca ai un hardware compatibil cu acest sistem de operare? Daca mi-ai putea spune si ce procesor, cata memorie ram ai, si ce placa de baza detii m-ar ajuta.

| CatozAkuma explică (pentru Jipa95):

Ai facebook sau skype ca sa putem vorbii mai usor?

| AlexNet74 a răspuns:

Exact ce spun si ceilanti, probabil Windows-ul este prea nou pentru PC-ul tau si inca nu s-au facut drivere pentru modelul tau de Placa de sunet pentru windows 8