| ClaudiuTita3 a întrebat:

Am instalat recent windows xp sp 2 si dabea am facut net-u iar acum nu stiu sa instalez driver sau cum so numi el pentru sunet si pentru placa video, pliz. Vot + Funda

Răspuns Câştigător
| vioreltt a răspuns:

Daca ai laptop! cauti pe siteul producatorului la drivere selectezi windows-ul si descarci. daca ai Pc cauti pe internet driverele pentru placa de sunet (sa cauti numele placii asa si la placa video!)
Succes!

1 răspuns:
| Suteu a răspuns:

Driverele le poti lua de pe net, sau in caz contrar poate mai ai cd`ul cu driverele de care ai nevoie, daca nu, intra pe net si scrie pe google, firma de pc care o ai intra la suport, scrii modelul de pc sau laptop, si ce ai nevoie si le downloadezi, iar ai le instalezi