| WeAreSmart a întrebat:

Am instalat RocketDock si am pus o mapa in bara de la rocketdock si acum cand dau sa deschid mapa imi apare sa aleg cu ce program sa deschid fisierul si nu inteleg de ce doar e mapa cu muzica si altele nu e fisier sad si acum nu pot sa deschid mapa, am lucruri importante in ea sad ce sa fac? sad cum sa-mi recuperez mapa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai facut un restore point da-i load, daca nu trebuie reinstalat windowsul sad