| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat sims 3 razor 1911, varianta piratata, a venit un update necesar cica, l-am instalat si pe accela, am intrat in joc, totul bine si frumos pana ce imi scrie: disc authorization failure: we are unable to verify that your disc is a valid copy of the sims 3. please contact customer service. iar apoi mi se inchide jocul, dar nu imi apare nimic altceva. stie cineva cum sa fixes problema asta? va rog? fundita si voturi!

2 răspunsuri:
| MATYMAX a răspuns:

Dar nu am crack, da-mi-l tu daca poti

| Luurd a răspuns:

Deci l-ai piratat...inseamnca ca l-ai facut cu daemon tools sau cu power iso. Daca da atunci trebuie doar sa copiezi crackul unde ai instalat joculwinking daca ti-am fost de ajutor fundabig grin o era sa uit. si daca l-ai dezarhivat numa tot trebuie copiat crackul