| marya a întrebat:

Am instalat softul pentru placa de sunet si sonorul tot nu merge?! De ce? Dau fundita si votez raspunsurile.Placa de sunet este Genius Sound Maker Value 5.1

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce windows ai? si da-mi si mie linkul aici de unde ai descarcat driverul de sunet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc leonard nu iti merge ca nu ai facut setarile cum trebui anciarca din nou si fi atenta la setari.

| DaDaAndrei a răspuns:

Ai incercat sa bagi boxele in priza si sa dai sonorul mai tare? Daca nici asta nu merge verifica daca ai platit facutura la curent happy