| SpiritLibeR a întrebat:

Am instalat Sony vegas 11 pro..air cand vreau sa pun un video in el da o eroare. zice ca tot ce pun in el nu poate fi deschis..codec eror ce pot face?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ori e proasta varianta de program pe care o ai si trebuie sa cauti alta, ori instaleaza codec-urile:
http://www.free-codecs.com/k_lite_codec_pack_download.htm
(varianta full)

| SpiritLibeR explică (pentru horia2012):

Buna ideea...da tot nu merge oare ce sa ii fac sau de unde sal downladez cum trebuie

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai nu deschide orice fel de fisier video, cauta si tu ce deschide si ce nu...
convereste acel video intr-un format suportat