| pyka a întrebat:

Am instalat sopcast pe langa el sunt instalate si alte programe precum ar fi : Adobe acrobat reader dc, Adobe flash player 21 npapi, Adobe shockhave player 12. Am dat restart la calculator la fiecare program, intru pe internet explorer pe un site se incarca in timp ce se incarca se aude pe programul respectiv dar nu se vede nimic, ecranul este negru. De ce nu vad dar de auzit aud? Stie cineva ce are? De auzit se aude dar nu vad? De ce oare? Dau funda celui care ma ajuta sa rezolv problema.

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Pare sa fie o problema de codecs. Ai VLC player instalat? Instaleaza un pachet de codecs si apoi incearca iar. Incearca si cu alt browser.

| pyka explică (pentru WaterDrop):

Am dar nu merge sa il deschid cu vlc? cum trebuie sau ce trebuie sa fac?

| WaterDrop a răspuns (pentru pyka):

Incearca cu K-lite codec pack. http://downloads2.dddload.com/......wnload.php

Ai incercat si cu alt browser?