| Catalin_Marian_1998 a întrebat:

Am instalat un nou windows (windows 7) dar nu l-am instalat in C ci l-am instalat in D, nu am avut prea mult loc sa-l instalez in C dar cand il pornesc imi apara un fel de EXE sa aleg pe care windows sa intru acum nu stiu cum sa scap de vechiul windows ca sa fac loc si sa reinstalez windows in C. Cine a inteles ce am scris ii rog sa lase mesaj.

Răspuns Câştigător
| Vl4dootz a răspuns:

In primul rand trebuia sa formatezi c pentru a avea spatiu de instalare. Acum trebuie sa stergi ambele partitii si sa le faci din nou. sfatul meu sa faci mai mult spatiu in c si mai putin in d.
Bafta!

| Catalin_Marian_1998 explică (pentru Vl4dootz):

Am rezolvat problema, dar oricum merci!

1 răspuns: