| hUnTERRRRRR a întrebat:

Am instalat un program de autoshutdown si dimineata m-am trezit ca se restarteaza pc mereu.
Am reinstalat windowsul si degeaba, o fi de la hard disk?
Sursa am schimbat o si tot la fel

4 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Salut! Verifica in bios. Este posibil sa ai ceva optiune de trezire a pc ului care a fost afectata de acel software. Asa am patit si eu tot cu autoshutdown.

| hUnTERRRRRR explică (pentru viavo):

Pai si unde mai exact la advanced, tool?

| viavo a răspuns (pentru hUnTERRRRRR):

Salut! Nu stiu sigur pentru ca nu cunosc biosul tau, dar e ceva cu power options si acolo ai si o optiune wake up on lan.

| stancuprint a răspuns:

Salut posibil sa fie hardul busit sa aiba vreun Bug. Incearca totusi un tutorial pe Youtube sau Google. Te va ajuta sigur. Spor!