| LadyClouds a întrebat:

Am instalat versiunea 11.5 de Y! M si nu imi merg emoticoanele...in sensul ca mie imi apar in casuta text, dar daca dau send nu apar in ce am trimis si nici ' destinatarul' nu le vede...sad L-am dezinstalat si reinstalat de vreo 5 ori, dar tot degeabasad Vreo sugestie?

P. S.: Am incercat si din Preferences >- Messages >- Enable emoticons, dar tot degeabasad

4 răspunsuri:
| alexandra_3084 a răspuns:

Intri in Control Panel, dai add or remove apoi cauti SweetIM for Messenger sau cam asa ceva apoi dai remove si astepti sa se dezinstaleze.Si gata sigur merge, plizz funda!

| heddy10 a răspuns:

Si eu am dezinstalat SweetIM ala si tot nu merge.

| LadyClouds explică:

Nu asta e problema la mine...imi apare ce scriu, emoticoanele sunt problema...si am incercat si ce scrie in articolul ala, dar nimicsad