| 1Chris1 a întrebat:

Am instalat Virtua Tennis 3, insa cand vreau sa intru in el imi da eroarea cu don't send...Ce as putea face sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| K1ndeR10 a răspuns:

Poate vrei sa spui: Send error report si don't send error report. Poi faci asa: Dai don't send... Apoi deschizi iar aplicatia daca iti apare, dai din nou, dupa cum ti-am zis. Mai deschizi inca o data. Daca iti apare din nou, dai don't... Faza e ca: -Nu trebuie sa suprasoliciti programul:-apasand foarte mult pe mouse;-apasand f. mult pe tastatura chiar 3 sau mai multe taste deodata
Lasa jocul sa se incarce! Chiar si 10 min daca e nevoie! Dar NU il SUPRASOLICITA! Depinde si de hdd( hard disk drive), spatiul care este ocupat din el... sper sa e ajute