| EduardTPU a întrebat:

Am instalat windows 7 cu netul oprit. Cum se instaleaza driverele singure la acest windows, dupa instalarea lui si dupa ce pornesc netul? Prin windows update?

Răspuns Câştigător
| Paprik a răspuns:

Windows 7 contine drivere chiar daca il instalezi cu sau fara net.
Pt a da update la drivere click dreapta pe my computer-->manage-->dai si tu la display la sound si la ce te mai intereseaza din lista device manager si dai update.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Dupa instalare, pornesti netul si te duci la windows update si dai update si o sa iti apara driverele si ti le instaleaza.

| AlinCatalin1997 a răspuns:

De unde ai luat windows 7?