| andrew01a a întrebat:

Am instalata aplicatia Instagram si pot sa trimit mesaje private. Sunt trimise, respectiv primite, mesajele private si de catre persoane care nu au instalata aplicatia Instagram, numai se logheaza pe Instagram si in concluzie nu au mesajele private ca optiune? Va rog raspunsuri serioase!

Multumesc!

1 răspuns:
| Strwberrs a răspuns:

Buna! Nu le au ca optiune deoarece Instagram ii permite doar daca are aplicatia; nu si daca se logheaza de pe google sau asa mai departe. E ca si la TikTok. Nu ai permisiunea sa faci video-uri daca nu ai aplicatia instalatahappy Raspuns Castigator? Mersi si sper ca te-am ajutat