| superstar1998 a întrebat:

Am internet de la Orange pe stick si am un abonament de 3 gb pe luna la viteze 3G. Dupa ce mi se termina abonamentul primesc internet nelimitat la viteze de 128kbps. Luna trecuta am terminat internetul inclus, iar luna asta viteza a ramas tot de 128kbps. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te vom contacta prin mesaj privat pentru verificarea situatiei descrise de catre tine.

Cu prietenie,
Orange Helper

| superstar1998 explică:

Momentan nici macar nu ma pot conecta, sau daca ma conectez dupa 1 minut se opreste.