| dubfreeromaniasmoke a întrebat:

Am internet de la Telekom viteza 1GB si merge maxim 300Mb/s. Placa de retea e Gigabyt. Ce nu e in regula? Ce sa fac sa mearga la viteza maxima sau macar 900Mb/s

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăla e maximul cat îți pot oferi ei, nu merge mai mult. O sa îți explice cineva care se pricepe.

| alii98 a răspuns:

Pe telekom nu te poti baza, ori calculatorul/laptopul este prea incet, ori este de la ei, schimba-te la rcs rds ca e mai ieftin si constant, sau upc daca au si aia 1gb

| Pietricel a răspuns:

Depinde prin ce esti conectat, si daca ai router. Daca esti conectat direct prin cablu posibil sa fie o problema de la ei. Daca o ai de mai multe zile poti suna la Relatii Clienti si sa le explici problema.