| Gabi_Arvinte_1990 a întrebat:

Am internet de la upc si am viteza de upload maxima de doar 5.28 mbps, ce sa fac ca sa creasca?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Incearca un abonament mai bun.Implicit si mai scump.Mergi la UPC.

| Gabi_Arvinte_1990 explică (pentru darrio2007):

Pai am facut contract, platesc 72 lei, in pretu asta mi-au dat o tableta, internet, si televiziune

| darrio2007 a răspuns (pentru Gabi_Arvinte_1990):

Eu platesc 63 de lei.In afara de tableta am internet si tv digitala cu 109 programe.Te-ai bucurat la tableta?

| Gabi_Arvinte_1990 explică (pentru darrio2007):

Da, imi e foarte de folos, tu ce viteza de upload ai?

| darrio2007 a răspuns (pentru Gabi_Arvinte_1990):

5,87.

| Gabi_Arvinte_1990 explică (pentru darrio2007):

Cu cat faci upload pe tor.rent? eu fac cu 10 kb/s sad

| darrio2007 a răspuns (pentru Gabi_Arvinte_1990):

Nu fac upload de pe tor.rent.

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia alt abonament

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Schimba-l. Treci pe Vodafone sau orice alta firma. Oricum, asta inseamna ca platesti foarte putin. Alte servicii sunt mai bune pentru ca, evident, costa mai mult.

| darrio2007 a răspuns (pentru FeliciaCorinaA):

Ai inteles gresit intrebarea.Este vorba de tv prin cablu. Vodafone nu are asa ceva.Cel putin deocamdata.Nu raspunde aiurea.

| FeliciaCorinaA a răspuns (pentru darrio2007):

Inca nu am inteles de ce te-ai bagat si ma gandesc serios sa te pun in banca ta daca mai ai acelasi mod de a vorbi.Ok, nu am inteles intrebarea si am dat un alt raspuns. Nu scria in intrebare. As fi vrut sa te injur dar cu siguranta nu ai mai mult de 15 ani. Treci si invata mai sau concentreaza-ti atentia asupra ta nu a mea ca m-ai facut sa pierd si 2 minute ca sa iti raspund.

| darrio2007 a răspuns (pentru FeliciaCorinaA):

Papusa,am UPC de cand a aparut pe piata televiziunilor prin cablu. Daca nu ai inteles intrebarea tine de cultura ta generala.Sau de tehnica, cu care voi sexul frumos sunteti ca sinele de tren.In privinta anilor cu care m-ai catalogat aici sa stii ca am de doua ori mai mult. Daca ai vrut sa ma injuri tine de educatia primita de la parintii tai. Daca educatia ti-a intrat pe o ureche si ti-a iesit pe cealalta e strict problema ta.

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Este oferta internet fiber power care costa in jur de 50 de lei.Ai putea sa o folosesti pe asta in conditiile in care nu e necesar sa platesti taxa de instalare de 40 de lei. Oricum sunt 120 de mbps