| anonim_4396 a întrebat:

Am internet de la Vodafone. Ca sa ma conectez la net deschid un program numit Vodafone Mobile Connect Lite si dau Connect. Problema e ca de ceva timp desi dau Connect si se conecteaza la Internet dupa cateva minute aproximativ >=15< netul se opreste si trebuie sa dau din nou Connect. Ce are?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-ar putea sa fie ceva cu reteaua, nu are semnal corespunzator tipului de retea care are nevoie, ma refer la transfer de date, si se intampla ceva asemanator cu ping timeout.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns (pentru anonim_4396):

Si pot sa fac ceva?

| anonim_4396 explică (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Sa te muti intr-o zona unde ai tot timpul 3G happy