| NuStiuCeva a întrebat:

Am internet pe digi prin fibra optica.nu are semnal wi-fi, oare as putea sa cumpar un router pe care sa-l conectez si sa am wi-fi in toata casa? si ce router sa cumpar? Dau funda!

4 răspunsuri:
| vladionut94 a răspuns:

Fibra obtica nu are semnal wifi laughing dar poti sa ei in custodie in router de la rds cu 3 lei pe luna sau sa iti cumper un tp link cu 80 100 lei laughing

| NuStiuCeva explică (pentru vladionut94):

Si routeru ala tp link se poate conecta la aparatu ala AccEOC?

| vladionut94 a răspuns (pentru NuStiuCeva):

Nu se poate doar adsl ironic vorbind loghic ca se poate conecta la orice interfata posibila ca routaru wifi nu i blocat doar pe o interfata cum face fiecare provider de net ps: ala de rds cu 3 lei pe luna se poate doar la accEOC si da si tp link se poate la AccEOC