| EmoZack13 a întrebat:

Am intrat pe okazii de pe telefon am vizualizat mai multesisteme alarma, si mau sarit in ochi 2 unul la 35 lei cu telecomanda si raza infrarosu, si unul 30 lei doar cu butoane, la,m comandat pe cel cu butoane,apoi am realizat ca odata armat cand intru in casa o sa tiuie alarma pe hol trezind vecini neffind nimeni in caza sa il dezarmeze, asadar l, am comandat si pe cel la 35 lei, acum ce sa fac daca ma suna respectivul user cu sistemul la 30 lei avand in vedere ca nu il mai pot cumpara?

4 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Normal trebuie sa te sune sa ii confirmi adresa (sau a facut-o deja)...
Cand vei primi apelul de la el, ii spui ca nu mai vrei alarma.

| DiamondEyes a răspuns:

De obicei pe site-ul "okazii" se trag multe tepe, ai grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra din nou pe site-ul okaziii la produsul respectiv si uita-te ce politica au, Daca produsul e nereturnabil, nu il mai poti da inapoi.

| Gotdns a răspuns:

Ii spui ca nu mai esti intresat si ca ai gasit ceva mai bun. Dar o sa iti dea negative pe cont. happy