| WhatHappen a întrebat:

Am intrat pe un site, si mi-a apărut ' dispozitivul dumneavoastră Apple iPhone a fost infectat cu viruși. I-am dat curățare si după imi apare o apps Onavi pentru VNP, spunea protejează iphoneul de viruși. Întrebarea mea este : chiar avea viruși sau ca de obicei e la vrăjeala ca sa descarci. Din câte știu cică pe iPhone nu poți lua viruși decât pe android.

Răspuns Câştigător
| raducebotari a răspuns:

E doar o vrajeala.Nimic nu te poate anunta daca ai vreun virus decit un antivirus.

| doctorandus a răspuns (pentru raducebotari):

Corect, iar din cate stiu eu nu exista antivirus pentru iOS.

1 răspuns: