| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat recent intr-un grup de watsapp, dar nu pot vedea mesajele trimise anterior. De ce?

Răspuns Câştigător
| LoVeMoThErS a răspuns:

Asa functioneaza aplicatia, nu prea ai cum sa vezi conversatia anterioara.
Eventual poti cere screenshot uri celorlalte persoane...
Funda?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Încearca sa reinstalezi din nou aplicatia whatsap si vezi daca i ti poti recupera mesajele trimise/primite.

| anonimg a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Păi nu a folosit mai înainte grupul respectiv. Deci nu are ce să vadă, nici ce să salveze.

| Catrice a răspuns:

Ca nu se poate. D-aia!

| xewoer a răspuns:

Whatsappul nu permite persoanelor noi intrate sa vada mesaje anterioare. Asa e construita aplicatia