| anonim_4396 a întrebat:

Am introdus un CD cu exercitii pentru engleza in PC si dupa vreo 10 minute monitoarul s-a blocat, la fel si mouse-ul si tastatura cu toate ca unitatea mergea perfect... e posibil sa fie un virus sau e din cauza sursei?
PC se aprinde normal dar monitoru nu se aprinde si imi arata ca ar fi inchis cu toate ca toate cablurile sunt introduse corect... tastatura si mouse-ul nu fuctioneaza si nu imi dau seama ce au...
FUNDA?

1 răspuns:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ce sa-ti zic fai o recuperare la pc