| ed23tm a întrebat:

Am jocul assassins creed 1, uneori in timp ce ma joc, dintr-o data jocul se blocheaza brusc si imi scrie: ``assassins creed has stoped working``
Care ar putea fi cauza?

6 răspunsuri:
| SatanaInIzmene a răspuns:

Schimba-ti neputinciosul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi din cauza calculatorului, trebuie sa ai multa memorie (e jocul mare), placa video foarte buna sau poate nu l-ai instalat calumea sau poate un virus mic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E demo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e demo da mie mi se intampla altceva se blocheza cand merg la ierusalim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentu jerusalim iti trebuie un pack si iti merge mai departe

| teorex5 a răspuns:

Ba eu am tot ce e compatibil dar tot mi se blocheaza, am jucat pe grafici mai mici dar nu solutia este PS3 sau Xbox