| Marius19986 a întrebat:

Am la Pc-ul meu urmatoarele componente: 6gb ram ddr3, procesor amd athlon ii 215 2.70 ghz dual core, placa video integrata de 256mb 64 bit.
De aici vine urmatoarea intrebare: Ce placa video imi recomandati la acest PC? Tin sa mentionez ca am sursa originala de 300W HP.

Eu am gasit una: http://olx.ro/......4kIOk.html

3 răspunsuri:
| Romb3r a răspuns:

Salut! Daca spui ca ai sursa originala, atunci placa asta e buna pentru sistemul tau.Incearca totusi sa-ti cumperi o sursa de 450w. Funda? big grin

| Marius19986 explică (pentru Romb3r):

Eu vreau doar o placa video, sa stiu daca merge sau nu pe sursa mea

| Romb3r a răspuns (pentru Marius19986):

Merge daca are intr-adevar 300w.