| AdrianWEX a întrebat:

Am la Televizor conectat prin intermediul unei mufe SCART IN un sistem home cinema. Problema este ca atunci cand vreau sa urmaresc un film de pe stick cand il bag la sistemul home cinema nu mi-l recunoaste iar atunci cand il introduc in televizor porneste filmul dar home cinema-ul nu mai functioneaza. Solutii? Sugestii?

1 răspuns:
| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a răspuns:

Stiam ca prin mufa scart se poate conecta doar decodorul, esti sigur ca mufele de la home cinema nu sunt de fapt jack-uri?