| Iorga_Ana_1995_DFP8 a întrebat:

Am laptop Lenovo b580, am avut windows 8, dar se pornea foarte greu asa ca am decis sa-i schimb windows 7. L-am instalat fara probleme dar cind sa se aprinda ramine blocat la Starting Windows,se aude cum se deschide calculatorul, dar ramine blocat to la Starting Windows, am incercat ALT+F4+ENTERsa vad daca are efect si sa stins.il aprind inapoi si tot asa ramine blocat, am pus Safe Mode si ramine blocat la Loaded: \Windows\system32\drivers\CLASSPNP.SYS....Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Drivers\CLASSPNP.SYS...dupa cate vezi... drivere!

| Iorga_Ana_1995_DFP8 explică (pentru K0sti):

Pai si cum sa rezolv problema?

| K0sti a răspuns (pentru Iorga_Ana_1995_DFP8):

Te duci la un service!

| Iorga_Ana_1995_DFP8 explică (pentru K0sti):

Doresc sa-l fac eu nu sa mai dau lei si la service...Mai astept opinii.

| K0sti a răspuns (pentru Iorga_Ana_1995_DFP8):

Nu e problema daca nu ai lei, poti sa dai tigri, hipopotami, crocodili, dai si tu ce ai! Trebuie sa manance si oamenii aia o paine, ca de aia e service, altfel se duceau la pascut cu vacile!