| 07062001 a întrebat:

Am laptop Sony vaio, model PGC-7A1M,ce drivere ii trebuie la placa video?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cele ce le găsești în automatic updates fie la optional fie la critical.De regulă laptop-urile vin cu un cd ce conține aceste drivere. Dacă ți frică de Automatic updates, deși nu ai de ce atunci folosește acel cd.Succes

| 07062001 explică (pentru DeyCj):

Pacat ca am pierdut cd-ul, am windows xp, unde dau update?

| DeyCj a răspuns (pentru 07062001):

La xp nu este această funcție, doar la Windows 7 sau mai nou.
Din păcate drivere pentru Windows Xp nu se mai dezvoltă că Windows Xp este scos din uz de un an și vreo două luni.

| K0sti a răspuns:

Le gasesti pe site-ul producatorului, adica la Sony! Nu ati mai invatat unde se gasesc driverele?