| anonim_4396 a întrebat:

Am laptopul conectat la monitor. Am windows 10. Cum sa fac incat sa inchid clapeta de la laptop si imaginea sa imi apara NUMAI PE MONITOR. Daca inchid clapeta se inchide de tot sistemul.
De 3 ani de zile stateam cu clapeta >inchisa-imaginea afisata pe monitor. De azi nu mai merge asa

6 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Power mandement
Din control panel

| Lucian4 a răspuns:

Connect wireless display - second screen only (settings>system>displays)

| anonim_4396 explică (pentru Lucian4):

Am rezolvat, era o problema fizica dupa ce am scos toate cablurile si le-am repus a functionat.
Aveam criza de nervi atunci si eh.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Se mai intampla sa fie de la cabluri, si eu mai patesc sa nu se conecteze cand pornesc dupa ce s-a oprit curentul, si pana de curent sa ma umple de nervi.

| Lucian4 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok

| JicaContra a răspuns:

Click dreapta, in coltul din dreapta jos, pe iconita care arata ca o baterie culcata
power options
choose what closing lid does
when I close lid: selecteaza do nothing
save changes