| darkus14 a întrebat:

Am luat de curand un telefon Prestigio Multiphone 4044 cu android 4.1.1 si am 100 MB trafic de la cosmote dar cand activez Data Connection nu merge netu.Nu poate fi configurat automat.

1 răspuns:
| PickUp a răspuns:

Salut!
Asta am patit-o si eu!
Dar am sunat la Cosmote si ei mi-au spus sa activez Web'n'walk!
Suna la ei pentru mai multe informatii!
Verifica daca ai semnal pentru ca fara semnal nu faci nimic!
Pentru a activa Web'n'Walk trebuie sa intri in Options->Internet Conections-> Si dai click pe Retele Mobile iar acolo ai mai multe categorii si alegi Web'n'Walk!

Bafta!
Funda?