| GabitzaQlove a întrebat:

Am luat un laptop, sh as vrea sa imi cumpar sh un modem de net sh daca aveti laptop sau stiti, v-as ruga sa-mi spuneti care este mai ieftin sh mai bun?(Vodafone, Cosmote...) sau... ceva
plzzzzzzz vreau sa mi-l iau in vacanta si nu stiu ce net sa-mi pun...

5 răspunsuri:
| JustForLove a răspuns:

Romtelecom. fundita?

| alexe333 a răspuns:

Cu acoperirea si viteza cea mai mare e cel de la Romtelecom... daca vrei iti dau un review al tuturor serviciilor de acest gen din Romania :d

| ChrishaChry a răspuns:

De la digi(rds) e cel mai ieftin(10 lei pe luna) si prinde si semnal multwinking

| SoareMicutz a răspuns:

Mai eu am de la Vodafone. Depinde si in ce zona te afli.happy e putin aiurea. Ca poti sa nu ai semnal de restul nu stiustraight facesad

| florynho000 a răspuns:

Daca iti faci vacanta la bunici iti recomand zapp, daca o faci la mare-vodafone...cosmote nu stiu nimic nu am incercat sper ca te-am ajutat
P. S.-nu vreau funda