| anonim_4396 a întrebat:

Am luat un router whirles si a mers dar acum arata ca e conectata tableta la internet cu semnal net maxim dar nu merge netul pe ea si nici pe telefon si nici pe laptop care e problema? beculetele sunt aprinse la router. funda pentru cel mai folositor raspuns! va rog e urgent.

Răspuns Câştigător
| gabrielovici a răspuns:

Al fel am patit si eu cand am conectat cu clabul mai multe aparate
eu am reinstalat router-ul si mi-a mers

2 răspunsuri:
| βeĺBŷŷ a răspuns:

Da la tableta forget this network si cone teaz-o din not.Asa am patit si eu. Daca nu merge du-te cu routerul la un specialist. Funda?

| jojojojome546 a răspuns (pentru βeĺBŷŷ):

Mersiii mult de sfat acum sa se incarce tabul si incerc!happy