| Sebi200a a întrebat:

Am luat vac ban pe cs go, Menționez ca
prima oară am luat 10 minute apoi am luat 7 zile, Menționez ca nu am jucat cu cheat sau alte nebunii, am contul din 2017, am refăcut windows ul recent

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

Nu mi-am luat niciodata ban insa nici nu imi place cs, joc doar cu zombie escape mod

dar cred sincer ca e la latitudinea moderatorilor/adminilor serverului, care pot sa faca ce vor, si oricum e per server, poti sa iti gasesti alt server

in plus, daca nu ai steam, toata chestia e PUR teoretica, singurul tip de ban nasol e cel dupa steam ID, altfel iti schimbi IP-ul (la digi e indeajuns sa restartezi routerul) si numele si reintrii binemercic, ca nu au cum sa isi dea seama ca tu esti ala care si-a luat ban

| Sebi200a explică (pentru Zuzu1991):

Am înțeles, mersi de ajutor

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Sebi200a):

Cu placere

4 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Nu exista vac ban temporar, vac ban e permanent, ce ai luat tu se numeste ban temporar, si ai luat pentru ca ai parasit meciurile competitive

| Sebi200a explică (pentru DaniTDCI):

Nu am părăsit, m-a scos din meci